CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HOTEL SUN ★ ★ ★ ★ 

(Senec,  Jižní Slovensko)

Hotel s celoročním provozem je situován v rekreačním středisku Slnečné jezera sever pouze 30m od jezera.

Všechny ceny a objednávka

Hotel SUN **** se nachází 20 Km od hlavního města Bratislava, ve městě Senec. Senec Slunečná jezera jsou místem odpočinku i pro ty nejnáročnější rekreanty.
K hotelu náleží letní Terasa „U zlatého Kapra“, která nabízí příjemné posezení přímo nad jezerem při palmách s výhledem na jezero, se širokým výběrem ryb, jídel a nápojů. Restaurace je vhodná pro pořádání rodinných oslav a firemních akcí.

V hotelovém wellness je k dispozici finská a parní sauna, infrasauna, vířivky, vnitřní bazén a vyhřívaný venkovní bazén. Specialitou je bazén s mořskou vodou v areálu hotelu (od 15.05. – 15.06. jsou venkovní bazény zpřístupněny dle počasí). V hotelu je k dispozici i fitness centrum.
K areálu Hotelu SUN patří společenský sál o kapacitě 300 míst na organizování banketů, svateb, stužkové slavností, promocí a výročí.

Ubytování

Ve dvoulůžkových (bez balkonu) a třílůžkových (s balkonem) pokojích typu Standard a ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích Deluxe s možností přistýlky s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, LCD/TV s bohatým výběrem programů, trezorem, fénem, mini-ledničkou a připojení na internet přes Wi-Fi. Pokoje deluxe jsou vždy s balkonem.

Pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

V ceně pobytu snídaně nebo polopenze dle druhu pobytu (snídaně a večeře jsou formou bufetu). Možnost dokoupení večeří na místě.

Slevy

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA (platí pouze u rekreačního pobytu).
Až 2 děti do 6 let bez nároku na lůžko ZDARMA (platí pouze pro letní balík).

Příplatky

Parkování 12 EUR/noc. Domácí zvíře 20 EUR/noc. Rekreační poplatek 0,7 EUR/den, platba na místě. Dětská postýlka 240 Kč/ noc.

Bonusy při objednávce ubytování na tomto webu


Nej atrakce v okolí

Pořádající cestovní kancelář:
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
IČ: 25379178

Podobní ubytovatelé

  • HOTEL ZÁTOKA HOTEL ZÁTOKA, Senec - Hotel Zátoka leží cca 20 km od Bratislavy na Senci v zátoce Slunečních jezer – sever.
  • HOLIDAY VILLAGE HOLIDAY VILLAGE, Senec - Nově budovaná prázdninová vesnička leží na severní straně Slunečních jezer.
  • HOTEL SENEC HOTEL SENEC, Senec - Hotel Senec se nacházejí na břehu Slnečných jezer – sever v obci Senec.

Všechny hotely