CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HOTEL SENEC

(Senec,  Jižní Slovensko)

Kongresové a seminární prostory Hotelu SENEC LAKE RESORT

Hotel Senec má dlouhodobě stabilní pozici na trhu s více jako 15-letými zkušenostmi v oblasti poskytování služeb. Jsme pro vás tou správnou volbou při organizovaní různých typů společenských či firemních akcií, školení, seminářů, konferencí, tiskových a mediálních střetnutí, workshopů, gala večerů a mnoho dalších.

Kapacity prostorů

Když plánujete konferenci, seminář, workshop, gala večer, večírek nebo jinou jedinečnou akci, HOTEL SENEC je tou nejlepší volbou. Kongresové a seminární prostory Hotelu SENEC disponují spolu rozlohou až 1 500 m2 a poskytují různou variabilitu uspořádání sezení s kapacitou až do 650 osob. Pohyblivé dělící příčky moderního kongresového centra umožňují vytvořit dva víceúčelové sály LAKE a LAGOON s vlastním odděleným banketovým prostorem. Účastníci společenských či jiných firemních podujatí ocení propojení s Congress barem s výhledem na klidnou hladinu Slnečných jazier. Všechny místnosti jsou klimatizované a jejich předností je přirozené denní světlo s možností zatemnění. Samozřejmostí je připojení na internet, technické vybavení, předsálí a zázemí pro podávání občerstvení.

Při organizaci kongresových akcí jsou zajištěné stravovací služby podle přání klienta

Technické vybavení kongresových prostorů:

 • klimatizace s regulací
 • vysokorychlostní Wi-Fi i LAN připojení na internet
 • dataprojektory přenosné a vestavěné (SUN a STAR)
 • ozvučení přenosné a vestavěné (SUN a STAR)
 • mikrofóny (klapové, bezdrátové)
 • LCD TV a DVD přehrávač
 • elektricky ovládané plátno
 • přenosné plátno
 • Office služby – tiskárna, faxování, kopírování, skenování
 • řečnický pult
 • pódium
 • flipchart a fixy
 • taneční parket
 • tlumočnické zařízení

Kongresový sál SUN

Kongresový sál SUN disponuje kapacitou pro 650 osob se širokou variabilitou uspořádání prostoru. Prostor je vhodný na realizování společenských, firemních a jiných akcií. Výhodou kongresového sálu SUN je přirozené denní světlo s možností úplného zatemnění. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní WiFi & LAN připojení.

V místnosti se nachází dvě zabudované plátna, dataprojektor a ozvučení, které jsou v ceně pronájmu. Flipchart, fixky a papír jsou také standardně v ceně pronájmu místnosti.

Do místnosti je možné umístit i osobní automobil, což je ideální pro reprezentaci nového modelu automobilové značky.

Rozměr: 26m x 22m x 5m

Kongresový sál LAKE

Jej kapacita je 250 osob se širokou variabilitou sezení a banketovým prostorem. Sál je vhodný na realizování společenských, firemních a jiných akcií.

V místnosti se nachází zabudované plátno, dataprojektor a ozvučení, které jsou v ceně pronájmu. Flipchart, fixky a papír jsou také standardně v ceně pronájmu místnosti.

Do místnosti je možné umístit i osobní automobil, což je ideální pro reprezentaci nového modelu automobilové značky.

Rozměr: 15m x 22m x 5m

Kongresový sál Lagoon

Disponuje kapacitou pro 200 osob se širokou variabilitou uspořádání sezení a banketovým prostorem vhodným na podávání občerstvení. Prostor je vhodný na realizování společenských, firemních a jiných akcií.

V místnosti se nachází zabudované plátno, dataprojektor a ozvučení, které jsou v ceně pronájmu. Flipchart, fixky a papír jsou také standardně v ceně pronájmu místnosti.

Do místnosti je možné umístit i osobní automobil, což je ideální pro reprezentaci nového modelu automobilové značky.

Rozmer: 11m x 22m x 5m

Kongresový sál

Prostory kongresu SUN (LAGOON + LAKE)

Kongresový sál

Prostory kongresu SUN (LAGOON + LAKE)

Kongresový sál STAR

Kongresová místnost STAR s kapacitu do 120 osob a variabilitou uspořádání sezení je vhodná na realizování společenských, firemních a jiných akcií. Účastníci ocení propojení s vlastní terasou a výhled na Slnečné Jazerá. Výhodou kongresového sálu STAR je přirozené denní světlo s možností zatemnění. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní WiFi & LAN připojení. V místnosti se nachází plátno, dataprojektor a ozvučení, které jsou v ceně pronájmu. Flipchart, fixky a papír jsou také standardně v ceně pronájmu místnosti.

Rozměr: 17,1m x 11,7m x 2,7m

Kongresový sál Star

Kongresový sál STAR

Kongresový sál Star

Kongresový sál STAR

Kongresový sál MOON

Kongresová sála má kapacitu do 80 osob a širokou variabilitu uspořádání sezení. Prostor je vhodný na realizování společenských, firemních a jiných akcií. Výhodou sály MOON je přirozené denní světlo s možností zatemnění. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní WiFi & LAN připojení.

Plátno, flipchart, fixky a papír jsou v ceně pronájmu místnosti.

Rozměr: 12,3m x 5,8m x 2,8m

Kongresový sál Moon

Kongresový sál MOON

Kongresový sál Moon

Kongresový sál MOON

Salonky S1 – S5

Salonek S1 – „Smart Wall Paint“
Salonek S1 má kapacitu 70 osob se širokou variabilitou uspořádání sezení. Prostor je vhodný na realizování společenských, firemních a jiných akcií. Místnost má vlastní balkón s výhledem na Aquapark Senec. Výhodou Salonku je přirozené denní světlo s možností zatemnění. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní Wi-Fi & LAN připojení. Plátno, flipchart, fixky a papír jsou v ceně pronájmu místnosti.

Rozmer: 12m x 9m x 2,45m

Salonek S2 – „Smart Wall Paint“
Salonek S2 má kapacitu 25 osob. Prostor je vhodný na realizování školení, porad a menších firemních akcí. Výhodou Salonku S2 je přirozené denní světlo s možností zatemnění. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní WiFi & LAN připojení. Plátno, flipchart, fixky a papír jsou v ceně pronájmu místnosti.

Salonek S3 – "Smart Wall Paint
Salonek S3 s kapacitou 25 osob je vhodný na realizování školení, porad a menších firemních akcí. Výhodou Salonku S3 je přirozené denní světlo s možností zatemnění. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní Wi-Fi & LAN připojení. Plátno, flipchart, fixky a papír jsou v ceně pronájmu místnosti.

Rozmer: 7m x 5,5m x 2,75m

Salonek S4
Salonek S4 má kapacitu max.14 osôb. Prostor je vhodný na realizování školení, porad a menších firemních akcí. Výhodou Salonku S4 je přirozené denní světlo s možností zatemnění a vlastním balkónem. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní WiFi & LAN připojení. Plátno, flipchart, fixky a papír jsou v ceně pronájmu místnosti.

Rozmer: 6,5m x 4m x 2,65m

Salónik S5 – „Smart Wall Paint“
Salonek S5 s kapacitou 30 osob je vhodný na realizování školení, porad a menších firemních akcí. Výhodou Salonku S5 je přirozené denní světlo s možností zatemnění. Místnost je plně klimatizovaná, samozřejmostí je vysokorychlostní WiFi & LAN připojení. Plátno, flipchart, fixky a papír jsou v ceně pronájmu místnosti. Místnost má také vlastní koupelnu.

Rozmer: 8,5m x 4,5m x 2,7m

Salonky

Salonky 2, 3 a 5

Salonky

Salonky 2, 3 a 5

Salonek 1

Salonek 1

Salonek 4

Salonek 4

Školení jinak s jedinečnou stěnou SMART WALL:
Pokud jste ještě neslyšeli o tzv. chytré stěně SMART WALL a hledáte způsob jako posunout Vaše školení o level výš, jste na správné adrese.

Hotel SENEC disponuje školícími místnostmi se stěnou SMART WALL, která má vlastnosti bílé tabule a vytváří dynamický pracovní prostor podporující kreativitu a společné řešení problémů. Je dokonalou náhradou za klasický whiteboard nebo flipchart, který je malý a neustále překáží.

Hotel Senec nabízí už 4 salonky s „chytrou“ stěnou SMART WALL.

 • výhodná cena pronájmu
 • další vybavení: klimatizace, zabudovaný projektor, Wi-Fi, magnetická lišta, lednička s nealkoholic­kými nápoji

Chytrá stěna je ideálním řešením na plánování, brainstorming nebo různé typy školení.

Smart Wall

Smart Wall

Smart Wall

Smart Wall

GameZone

V případe, že je venku sychravo zaženete nudu v interaktivní herně GameZone. Čeká Vás zábava, rozptýlení a hry pro teenagery i dospělé.

V GameZone herně najdete:

 • stolní fotbal pro malé i velké
 • air hockey
 • herní konzoli X-box kinect
 • občerstvení, nápoje

Herna

Herna Gamezone

Herna

Herna Gamezone

Mediatro

Jedinečné prostory pr Vaši zábavu za každého počasí dotváří i soukromý hotelový kinosál Mediatro. Kinosál je určená nejen na promítání filmů, ale i potřeby kongresů či školení pro všechny, kteří chtějí vyměnit klasické kongresové sály za pohodlné sezení a využít možnost odprezentovat projekt nebo produkt na filmovém plátně.

Soukromé kino MEDIATRO nabízí:

 • soukromé promítání filmů pro uzavřenou společnost
 • konference, prezentace produktů, školení, videokonference
 • unikátní teambuilding či brainstorming
 • tiskové a video konference, firemní prezentace a jiné

Kino

Kino Mediatro

Kino

Kino Mediatro

Foodie

Připravili jsme jedineční koncept společenských aktivit pro firemní a skupinovou klientelu v prostorech kulinářského studia FOODIE.

Teambuilding či brainstorming v kuchyni? Utužte pracovní kolektiv a relaxujte při připravování Vašich oblíbených pokrmů nebo exotických jídel pod vedením FOODIE Chef. Nebo vytvořte týmy a zasoutěžte si ve vaření či v ochutnávkách „na slepo.“

Pouze ve FOODIE zažijete:

 • teambuilding, brainstorming v jedinečných prostorech
 • uzavřené akce pro skupiny, kurzy vaření, soutěže ve vaření
 • netradiční coffee Breaky po dobu Vašeho meetingu či konference
 • individuální večerní program s animátory či kuchaři pro uzavřenou společnost
 • interaktivní teambuildingy a coffeebreaky pro firemní klientelu

Profesionálně vybavená kuchyň, značkové kuchyňské náčiní, všechny potřebné ingredience a bohatý program pod vedením opravdových kuchařů a animátorů, to je značka FOODIE.

Kuchařský koutek

Kulinářské studio Foodie

Kuchařský koutek

Kulinářské studio Foodie

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů