CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Komplex Aquapark Aquatermal Senec a SAIwellness Senec je situován ve známem letovisku Slnečné jezerá na jižním Slovensku. Svým zaměřením i lokalitou nabízí vynikající celoroční zábavu i relaxaci pro všechny věkové kategorie v příjemném prostředí vyhledávaného střediska. Areál byl otevřen v roce 2004, je napojen na geotermální vrt, proto jsou bazény napájeny vodou o teplotě 28 – 38°C. Areál se skládá z vnitřní a venkovní části s množstvím atrakcí a je celoročně otevřen.

Aquapark senec

Aquapark Senec

Volejbal

Beachvolejbal v aquaparku Senec

Aquaprk senec

Tobogánová věž

Bazény

Návštěvníci si zde mohou užívat celkem 6 vnitřních a 5 venkovních bazénů.

Najdeme zde relaxační bazén s teplotou vody 30 – 32°C, ve kterém nás může příjemně překvapit vodní déšť. Čekají zde na vás i masážní lavice, vodní chrliče, protiproudy a vzduchový gejzír.

Oddychový bazén s vodou o teplotě 36 – 38°C nabízí příjemné posezení a relaxaci. Najdeme zde hydromasáž, masážní lavice, vodní trysky i perličkovou koupel.

Pro nejmenší je zde určen dětský bazén s 31-stupňovou vodou, ve kterém si věti mohou užít barevnou skluzavku i vodní chrlič a venkovní Italský bazén s hloubkou do 40 cm. Pro odvážlivce je zde také připraven vnitřní 76 metrů dlouhý oranžovo-žlutý tobogán s vlastním dojezdovým bazénem.

Spojením mezi vnitřní bazénovou halou a venkovní části tvoří průplavový bazén s teplotou vody do 32°C, najdeme zde masážní lavice, vodní chrlič, vodní deštník, vodní trysky, protiproudy a vzduchový gejzír. Návštěvníci zde mohou přímo přeplavat přes otvor v zasklené fasádě.

Od 1. května do 30.září je zde také v provozu 25 mentů dlouhý plavecký bazén vhodný pro sportovní i rekreační plavání. Mimo toto období je bazén v provozu, ovšem koupání je pouze na vlastní zodpovědnost.

Aquapark senec

Bazény a tobogány

Volejbal

Vnitřní bazény

Aquaprk senec

Areál aquaparku

Vodní atrakce a tobogány

Každý bazén v areálu aquaparku nabízí svou vlastní atrakci, ať už jde o masážní lavice, protiproudy, chrliče, vzduchový gejzír aj. Každý si zde příjde na své.

Snad největším lákadlem je však venkovní tobogánová věž AQUA FUN s výškou 12 metrů se třemi dojezdovými bazény. Vyzkoušet zde můžete červený tobogán Mississippi s délkou 104 metrů, dále Green&Blue Speed – kamikaze skluzavky pro milovníky adrenalinu, čtyřdráhovou oranžovou skluzavku Tsunami vhodnou pro závody a samostatné kluzavky Red&Yellow river. Velký trychtýř „Space hole“ je jediná a zároveň největší atrakce tohoto druhu na Slovensku. Z tobogánové měže si také můžeme užít jedinečný výhled na Senec a okolí. Všechny tyto atrakce jsou v provozu během letní sezóny tj. od června do srpna.

Tobogán

Tobogán

Skluzavka

Skluzavka

Dětský bazén

Dětský bazen

Další služby

Kromě vodních atrakcí zde mohou návštěvníci využít také pískové hřiště na plážový volejbal, hřiště na minifotbal, půjčovnu sportovních potřeb a dětské hřiště pro nejmenší. Návštěvníci si mohou v areálu během letní sezóny zapůjčit lehátka i slunečník zdarma.

Aerál nabízí také několik možností stravování. ve vnitřním areálu můžeme využít samoobslužný sportbar s širokou nabídkou jídel a nápojů. Během letní sezóny můžeme využít také 4 bufety nebo osvěžující nápoje z coctail baru s posezením v příjemné palmové zahradě. Navštívit můžeme také restauraci AQUA coffee&restaurant s krásným výhledem na celý areál.Restaurace nabízí jak denní menu, tak výběr z jídelního lístku, alkoholické i nealkoholické nápoje a je možné se zde připojit zdarma na internet.

Pro děti je zde připraven dětský koutek, kde se vašim dětem věnují hraví animátoři, kteří vymýšlí pro vaše děti pestré programy. Během zimy tanto koutek najdeme v bazénové hale, během letní sezóny za příznivého počasí se animátoři věnují dětem na dětském hřišti ve venkovním areálu. Aquapark zabezpečuje také plavecké kurzy pro nejmenší či zabezpečení narozeninové oslavy

V aquaparku je používána čipová technologie, která odstraňuje starost s nošením peněz a klíčů, protože čip, který dostanete při vstupu vám umožňuje platit u občerstvení a zároveň slouží i k otevírání skříněk. V hotovosti poté zaplatíte až při odchodu z vodního parku.